Zig Zag je jedinečný!

Projekt Zig Zag je slovenským unikátom, a jediným zástupcom konceptu, ktorý spája funkčné výhody bytu so slobodou a otvorenosťou domu. Chcete vedieť viac o tom, ako to funguje? Čítajte ďalej.

Hlavná myšlienka, ktorú mal architekt Peter Pagáč na mysli, keď prišiel na koncept Víl Koliba, bola jednoduchá. Nechcel postaviť ďalší „moderný projekt“, ale radšej vybudovať prvý skutočne „komfortný projekt“. Stavbu, kde je všetko prispôsobené jedine pohodliu svojich obyvateľov. Ktorá dá dohromady to najlepšie z oboch svetov, a prinesie dokonalý hybrid domu a bytu.

Vily Koliba sú dvojdomy, ktoré od seba oddeľuje horizontálna stena. Znamená to, že so svojim susedom budete mať spoločný strop, resp. podlahu v prostrednej časti domu. Vďaka tomu, že v prostrednej budove majú oba byty situované spálne ktoré sú „pokojnou zónou“, o svojich susedoch v podstate ani nebudete vedieť. A to isté platí aj o záhradách. Spôsob akým sú časti domu postavené v diagonále zabezpečuje, že vo svojej záhrade budete mať maximálne súkromie. Váš sused bude okrem výhľadu na panorámu Bratislavy vidieť iba zelenú strechu Vašej Vily Koliba.

Slovo architekta

Slovo architekta

„Zig Zag som vymyslel pre seba. Nakreslil som projekt, ktorý by bol mojim vlastným ideálnym bývaním. Ktorý by mal vyriešené všetky problémy, s ktorými som sa za 25 rokov projektovania stretol. Pri jeho tvorbe som sa nechal inšpirovať svojimi cestami po celom svete. Základné usporiadanie domov bolo inšpirované cestami po Beneluxe, kde ľudia využívajú efektívne každý centimeter štvorcový zeme. Uličky medzi domami kopírujú uzučké ulice talianskych miest.“

Peter Pagáč, Architekt Zig Zag

Kontaktujte nás prosím

Máte otázku, alebo si chcete dohodnúť stretnutie s predajcom? Vyplňte nasledovný formulár a my sa vám čoskoro ozveme.

Majte prehľad

Prihláste sa do nášho newslettra a získajte najnovšie informácie o projekte Zig Zag medzi prvými.

Developer projektu:

Inter Development s.r.o.
Námestie Andreja Hlinku 3
831 06 Bratislava

Viac o developerovi

Predaj:

Tel.: 0944 48 48 49
E-mail: predaj@zigzag.sk

created by